Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/2365
Title: Банахові простори
Other Titles: Banach Spaces
Authors: Новак, Ю. М.
Novak, Yu. M.
Keywords: простір
метрика
норма
збіжність
space
metric
norm
convergence
Issue Date: 2014
Citation: Новак, Ю. М. Банахові простори [Текст] / Ю. М. Новак // Фізико-математична освіта : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки України, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, Фізико-математичний факультет ; редкол.: Ф. М. Лиман, В. С. Іваній, М. В. Каленик [та ін.]. – Суми : СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2014. – Вип. 1 (6). – С. 39–44.
Abstract: У статті розкрито теоретичні основи банахових просторів, зв'язок метричного та нормованого просторів, встановлений зв'язок між фундаментальність послідовності та її збіжністю в банахових просторах.
The article deals with the theoretical foundations of Banach spaces, communications and normalized metric spaces, to communicate with a fundamental sequence and its convergence in Banach spaces.
URI: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/2365
Appears in Collections:Фізико-математична освіта

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Novak.pdf681,5 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.