Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/2268
Title: Трансфінітні замикання
Other Titles: Transfinite Circuit
Authors: Погребний, Валерій Данилович
Pohrebnyi, Valerii Danylovych
Keywords: послідовність
залежність
трансфінітний
замикання
границя
sequence
dependence
transfinite
circuit
boundary
Issue Date: 2013
Citation: Погребний, В. Д. Трансфінітні замикання [Текст] / В. Д. Погребний // Фізико-математична освіта : збірник наукових праць / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, СумДПУ імені А. С. Макаренка, Фізико-математичний факультет ; редкол.: Ф. М. Лиман, С. П. Ращупкін, В. Ю. Сторіжко [та ін.]. – Суми : СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2013. – Вип. 1 (5). – С. 53–55.
Abstract: Розглядаються деякі аспекти використання трансфінітних послідовностей і транс фінітних замикань у загальній топології і функціональному аналізі. Вказується на неадекватність цих конструкцій загальним топологічним структурам.
We consider some aspects of the use of transfinite sequences and trans finite circuits in general topology and functional analysis. Specifies the inadequacy of these structures general topological structures.
URI: http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/2268
Appears in Collections:Фізико-математична освіта

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Pohrebnyi V. D..pdf552,46 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.